LENZ to Austriacka firma z produktów której korzystaja najlepsi sportowcy na Świecie. Specjalizuje sie w systemach grzewczych do butów, rękawic, odzieży czy też skarpet narciarskich. Od 1987 roku produkty Lenz spełniają najwyższe wymagania w sporcie, pracy i wypoczynku. Dla nas „Leading by Innovation” oznacza redefiniowanie standardów. Siłą napędową nowych rozwiązań jest nasza wizja aktywnego wspierania ludzi w osiąganiu ich celów dzięki produktom Lenz. Ta wizja dała początek opatentowanym technologiom, takim jak Support Energy Point (S.E.P.®), Merino SOFTTEC®, FLOWMOULD i wiodąca technologia do podgrzewanych tekstyliów - element grzejny toe cap® do podgrzewanych skarpet i rękawic.Wyróżnia nas innowacyjne podejście do tworzonych produktów.

Zapraszam Państwa do skorzystania z oferty marki LENZ której produkty pomogą w osiągnieciu jeszcze lepszych wyników na stoku jak i również zwiększą komfort treningu w okresie letnim i zimowym.

Wśród ciekawej oferty znajdziemy podgrzewane rękawice,skarpety,kamizelki.Dużą popularnością na świecie cieszą się również wysokiej jakości suszarki do butów czy też skarpety biegowe,rowerowe, narciarskie, trekkingowe.

Jako wyłączny dystrybutor marki LENZ w Polsce zapraszam wszystkich zainteresowanych oferta hurtową do kontaktu, oraz pobrania katalogu i cennika Zima 22/23.

POBIERZ:

KATALOG LENZ  22/23

https://drive.google.com/drive/folders/1EdDkivNV1iucCt6IwsHpgQxQQ1nJ_hiD?usp=sharing

Zadzwoń do nas:
+48 516142100

biuro@lenzpolska.pl