SUSZARKI DO BUTÓW

Space Dryer 1.0 to zaawansowany model suszarki do butów, rękawic tego producenta zasilany prądem z gniazdka elektrycznego o napięciu 230 V, wyposażony w praktyczny timer (możliwość ustawienia czasu suszenia na 1, 3 lub 6 godzin, po upływie tego czasu suszarka wyłączy się automatycznie), bardzo dobrej jakości nadmuch.
Model Space Dryer 1.0 umożliwia efektywne suszenie butów codziennego użytku, biegowych, piłkarskich, narciarskich, trekkingowych czy też rękawicach narciarskich.
Temperatura na obudowie suszarki nie przekracza 50 C, a temperatura wyjściowa na dyszy jest 20 C wyższa niż temperatura otoczenia

 

 

 

 

 

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

LENZ SPACE WARMER 1.0 240 V (EU)

Space Warmer 1.0 to podstawowy model suszarki marki LENZ przeznaczony do suszenia butów, rękawic. Suszarka ta doskonale sprawdza się podczas długotrwałego użytkowania i z uwagi na swoje małe gabaryty także w podróży.

Cena 119,00 zł
  • Wyprzedaż!

LENZ SPACE DRYER 2.0 240 V (EU)

Suszarka ta doskonale sprawdza się podczas długotrwałego użytkowania. Model Space Dryer 2.0 umożliwia aktywne suszenie. Temperatura na obudowie suszarki nie przekracza 50 C, a temperatura wyjściowa na dyszy jest 20 C wyższa niż temperatura otoczenia.

Cena 189,00 zł
  • Wyprzedaż!

LENZ SPACE DRYER 1.0 240 V (EU)

Model Space Dryer 1.0 umożliwia efektywne suszenie butów codziennego użytku, biegowych, piłkarskich, narciarskich, trekkingowych czy też rękawicach narciarskich. Temperatura na obudowie suszarki nie przekracza 50 C, a temperatura wyjściowa na dyszy jest 20 C wyższa niż temperatura otoczenia....

Cena 319,00 zł
  • Wyprzedaż!